:: KONTAKT :: REKLAMA :: WYMIANA LINKAMI
Wakacje w Chorwacji - profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Chorwacja
iqoption.pl - bonus demo opcje binary

iqoption .pl - program partnerski

Kwiecień - pogoda w Chorwacji w kwietniu – temperatury

Kwiecień na chorwackim wybrzeżu bywa już bardzo ciepły i przyjemny. Przyroda po obfitych, zimowych i wiosennych deszczach jest niezwykle buja i atrakcyjna. Temperatura powietrza z każdym dniem coraz wyższa, coraz dłużej i mocniej świeci słońce, które nagrzewa zimną jeszcze wodę morską. Choć kąpieli w morzu nie polecamy jeszcze w kwietniu, to oczywiście można opalać się na plażach, pływać statkiem i podziwiać wspaniałe krajobrazy. Co robić gdy plaża i sporty wodne już się nam znudzą? Najlepiej zwiedzać!

Kwiecień w Chorwacji- zwiedzanie

Kwietniowa pogoda w Chorwacji sprzyja zwiedzaniu. Nie ma upałów wiec można odbywać dłuższe wycieczki samochodowe, do najodleglejszych miejsc. Pamiętajmy, że w Chorwacji ciekawe jest nie tylko wybrzeże ale w sumie cały kraj. Gdy już tam będziemy to nie zapomnijmy o takich miejscowościach jak:

O czym należy pamiętać?

Planując wycieczki po Chorwacji pamiętajmy o zachowaniu ostrożności na ulicach. Nie spieszmy się i zwiedzajmy ten piękny kraj bez pośpiechu, to z całą pewnością natrafimy na wiele interesujących miejsc, których nie znajdziemy w przewodnikach. Jak już wspomnieliśmy powyżej, nie tylko wybrzeże jest piękne, warta zobaczenia jest cała Chorwacja, zatem chłodniejsze, kwietniowe dni wykorzystajmy do maksimum i zróbmy sobie wycieczkę objazdową.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Chorwacja Wakacje
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu ChorwacjaWakacje.net

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - CreSEO